Hakkımızda

Hakkımızda

PROLİNE Sandalye 2005 yılından beri kazandığı deneyimin verdiği güvenle, sahip olduğu bilgi ve tecrübeden  ödün vermeden üretim yapmayı kendimize ilke edindik

    PROLİNE Sandalye  ileri teknoloji ve uyumlu ekibiyle bütünleştirerek, sektöründe doğru çözümler üretmeye İstikrarlı ve azimli çalışması ile kaliteden ve güvenirliliği ile müşteri memnuniyetini hedef alarak, sektörün önemli firmaları arasında yer alan Proline Sandalye ; 4000 m2 kapalı . alanında kurmuş olduğu imalatında, otomatik makinalarla, ayda 90,000  adet ile farklı döşemede farklı renklerde Masa ve Sandalye  üretmektedir.

    Ürün kalitesinde malzeme kadar işçiliğinde önemli olduğunu bilen Proline Sandalye  üretim sürecinin her bir aşamasında son derece titiz bir çalışma yürüterek ve en önemlisi seri imalatının ve kapasitesinin gücüyle, kaliteden taviz vermeden ekonomik üretim yapmayı başarmış, bu avantajını müşterilerine yansıtmıştır.

    Yurt içinde önemli projelere imza atan Proline Sandalye, faaliyetlerini yurt dışına taşıyarak;  40 ülkeye sandalye ve masa ihracatı yapmaktadır.

    15  yılı aşkın sürede, sektöründe, sizinle birlikte büyüyen Proline Sandalye , siz değerli müşterilerine hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Daha nice yıllara hep birlikte…
 

Back to Top